SERCE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY JUŻ BIJE W NASZEJ SZKOLE !!!!

Nasza szkoła już po raz 17. organizuje szkolny sztab WOŚP. W tym dniu nauczyciele mają dyżur w sekretariacie szkoły od godz. 8.00 do godz. 18.00. Uczniowie naszej szkoły, którzy są wolontariuszami WOŚP rozliczają się z zebranych pieniędzy w sekretariacie szkoły. Przez cały dzień jest dla nich gorąca herbatka, pączki i nasze słynne krówki. Każdy wolontariusz zaczyna i kończy swoją pracę w dowolnie wybranych przez siebie godzinach. Nikt nie chodzi sam!!! Wolontariusze rozliczają się z zebranych pieniędzy do godz. 17.00 . Zebrana kwota jest ogłaszana tego samego dnia, a pieniądze przekazywane do sztabu głównego. W tym dniu w szkole jest wyjątkowa, niepowtarzalna atmosfera.
Zapraszam do naszej szkolnej Orkiestry!!


Pedagog szkolny

Previous Article
Next Article