SERCE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY JUŻ BIJE W NASZEJ SZKOLE !!!!

Nasza szkoła już po raz 17. organizuje szkolny sztab WOŚP. W tym dniu nauczyciele mają dyżur w sekretariacie szkoły od godz. 8.00 do godz. 18.00. Uczniowie naszej szkoły, którzy są wolontariuszami WOŚP rozliczają się z zebranych pieniędzy w sekretariacie szkoły. Przez cały dzień jest dla nich gorąca herbatka, pączki i nasze słynne krówki. Każdy wolontariusz zaczyna i kończy swoją pracę w dowolnie wybranych przez siebie godzinach. Nikt nie chodzi sam!!! Wolontariusze rozliczają się z zebranych pieniędzy do godz. 17.00 . Zebrana kwota jest ogłaszana tego samego dnia, a pieniądze przekazywane do sztabu głównego. W tym dniu w szkole jest wyjątkowa, niepowtarzalna atmosfera.
Zapraszam do naszej szkolnej Orkiestry!!


Pedagog szkolny

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *