Samorząd

Harmonogram działań Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022
wrzesień – powitanie jesieni
październik – dzień LOGO
listopad – Andrzejki
grudzień – Mikołajki
luty -Walentynki
marzec – Międzynarodowy Dzień Dzieci z Zespołem Downa
marzec – konkurs EKO – segregowanie śmieci
marzec – Dzień Wiosny
kwiecień – Dzień LOGO szkoły
kwiecień – Dzień Gier Planszowych
kwiecień – Dzień Ziemi
maj – Dzień w Dresach.
maj – Dzień w Krawatach i Spódnicach
czerwiec – Dzień sportu
czerwiec – podsumowanie konkursu Klasa z Klasą
maj/czerwiec – piknik integracyjny****************************************************************************************************************************

Członkowie Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020

W tym wpisie przedstawione zostaną członkinie Samorządu Uczniowskiego w naszym liceum. Będzie można dowiedzieć się o nich czegoś więcej, a także tego, kim prywatnie są panie profesor, opiekujące się Samorządem.

Julia Klimas — przewodnicząca naszego liceum. Chodzi do klasy 2D o profilu biologiczno-chemicznym. Wybrała ten kierunek, gdyż nie widziała się na innych profilach. Interesuje się jazdą na deskorolce oraz sztuką filmową. W przyszłości chciałaby zostać reżyserką filmową, dlatego po liceum widzi się w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi.

Natalia Kosiba — zastępca przewodniczącej. Uczęszcza do klasy 1Eg. Chciała należeć do Samorządu Szkolnego, ponieważ lubi pomagać innym i chce działać na korzyść uczniów. Interesuje się śpiewem, grą na instrumentach oraz pływaniem. Udziela się charytatywnie. W przyszłości chciałaby dostać się na studia medyczne.

Pani profesor Elżbieta Grzegolec — nauczycielka języka niemieckiego i opiekunem Samorządu Uczniowskiego. Tę funkcję pełni od ponad 5 lat. Jej pasją jest fotografia, której z wielką chęcią poświęca swój czas wolny. Lubi czytać i słuchać jazzu. Próbuje również swoich sił w grze na trąbce. Uwielbia jeździć w góry, w szczególności w Tatry, gdzie co roku zdobywa kolejne szczyty.

Pani profesor Agnieszka Świercz — nauczycielka języka polskiego. Uwielbia naturę oraz zwierzęta, a najbardziej koty. Swój czas wolny spędza aktywnie, odpoczywając na świeżym powietrzu, ale też z ciekawą książką w ręce oraz kawą. Lubi pracę z młodzieżą.