„DEMO DAY” KONKURSU BIZNES Z KLASĄ!

DWIE DRUŻYNY Z NASZEJ SZKOŁY W ŚCISŁYM FINALE!

27 kwietnia 2023 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CK Technik w Kielcach odbyło się wydarzenie pt. „Demo Day” związane z konkursem „Biznes z Klasą”. W wydarzeniu tym 10 zespołów z kieleckich szkół ponadpodstawowych przedstawiało przed Komisją Konkursową w 7 – minutowych prezentacjach swoje pomysły na biznes.  Decyzją Komisji (reprezentującą – Urząd Miasta Kielce, Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, Kielecki Park Technologiczny, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Miejski Urząd Pracy w Kielcach, Bank Gospodarstwa Krajowego, firmę „Pneumatic Complex”, „Agencję Interaktywną Pixelis”) do kolejnego etapu – finału konkursu przeszło 6 zespołów w tym dwie drużyny z naszej szkoły.

Nasze reprezentacje:

Pierwsza z drużyn w składzie: Wiktoria Kuropatwa, Julia Kowalska, Amelia Rodak, Krzysztof Ślefarski przedstawiła biznesowy projekt „Szkolnej Agencji Turystycznej (SAT).

Druga drużyna złożona z dwóch uczniów – Jana Bzinkowskiego i Mateusza Guza zaprezentowała biznes pod jasno brzmiącym tytułem ”Międzyszkolny Serwis Komputerowy”.

Obie drużyny przygotowywały się pod czujnym okiem prof. Łukasza Jaszczyka.

Rozstrzygniecie konkursu wyłaniające zwycięzców odbędzie się podczas specjalnej gali w dniu 21 czerwca 2023 r. w Pałacyku T. Zielińskiego.

Serdecznie gratulujemy naszym drużynom! Życzymy jak najlepszego wyniku końcowego!

Previous Article
Next Article