Nasz sklepik szkolny

Nasz sklepik szkolny znajduje się w oazie większości uczniów, a mianowicie w „dziurce”. Jest to miejsce, w którym mają oni możliwość zjedzenia posiłku przy stoliku, powtórzenia do sprawdzianu itp. Warto wspomnieć także o klimatycznej dekoracji wiszącej na ścianach, która nawiązuje m.in. do legend światowej kultury sprzed kilkunastu, bądź kilkudziesięciu lat.

W sklepiku tym do kupienia jest wiele zdrowych i pożywnych produktów, jak np. świeże owoce, pełnowartościowe kanapki i soki. Cały asortyment zgodny jest z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. Określa on co może, a co nie może znaleźć się w asortymencie sklepików znajdujących się w placówkach oświatowych.

Sami uczniowie, jak i grono pedagogiczne cenią to, że kupując coś
w naszym sklepiku mamy pewność, iż będzie to zdrowe, pożywne, smaczne i świeże. Zarówno z naszych obserwacji, jak i Pani sprzedającej najszybciej sprzedaję się kanapki – naprawdę są przepyszne 🙂

Już się rozeszły! 😉

Zawsze uśmiechnięta Pani sprzedawczyni, którą przyjemność mamy spotykać każdego dnia za ladą, gdy wydaje nam niesamowicie smaczne posiłki robi to już od dwóch lat w naszej placówce. Jak sama mówi najbardziej cieszy ją, gdy uczniowie wracają i mówią, że to co zakupili było przepyszne i bardzo im smakowało.

Podsumowując serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego szkolnego sklepiku znajdującego się w „dziurce”. Produkty zawsze są świeże, pożywne i smaczne, a po zakupie możecie usiąść przy stoliku i bez stresu zjeść swój posiłek!

Previous Article
Next Article